HEKİMLERİMİZ ve PERSONELLERİMİZ

EKREM DOĞAN

DİŞ HEKİMİ

1968 yılında Ankara'da doğumlu olup  1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldum. Mezuniyetten sonra İzmir -Hatay Hava Hastanesi ve Çiğli Hava Üssünde  Diş Hekimi Yedek Subay olarak görev yaptıktan sonra Aydın Didim de 1996 yılında kendi Polikliniğinimi açtım. İmplantoloji , Lazer Tedavisi , Ağız ve Çene Cerrahisi , Estetik Diş Hekimliği özel ilgi alanlarımdır.

HAKKI MURAT BİNBAŞ

DİŞ HEKİMİ

1992 yılında Uşak'ta doğmuştur. 2015 yılı Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Mezun olduğu tarihten itibaren Özel Perfect Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde çalışmaktadır. Pedodontii bölümünde çocuk hastalarımızla iletişimi oldukça iyi olan hekimimiz pediatrik vakalar , Estetik Diş Hekimliği , genel diş hekimliği konularında hizmet vermektedir.

YÜKSEL AKKAYA

DİŞ HEKİMİ

1975 yılında Denizli'de doğmuştur. 1999 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bölümünden mezun olmuştur. 2017 mayıs ayında özel Perfect Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde çalışmaya başlamıştır. Protez, Endodonti , Estetik Diş Hekimliği , Genel Diş Hekimliği konularında hizmet vermektedir.

ÖZLEM AYDIN

TIBBİ SEKRETER

1992 yılında İzmir'de doğmuştur. 2010 yılı Buca Ticaret Meslek Lisesi Tıp Sekreterliğinden mezun olmuştur.2012 yılında Antalya Akdeniz Üniversitesi Yönetici Asistanlığı bölümünde Devam etmiştir. Bir çok çalıştığı hastanelerden deneyimli olan  Özlem AYDIN 3 Yıldır Perfect Dental Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde çalışmaktadır.

CANAN KARAKAŞ

DİŞ HEKİMİ ASİSTANI

1979 yılında Kayseri'de doğmuştur. Selçuk Özsoy Lisesinden mezun olmuştur. Polikliniğimize 2008 yılında Diş Hekimi Asistanı olarak göreve başlamıştır. 8 yıllık tecrübesiyle Özel Perfect Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde çalışimaya devam etmektedir. 

MAHSURE GÜNEŞ

DİŞ HEKİMİ ASİSTANI

Mahsure Güneş 1993 yılında  Mersin'de doğmuştur. Mahsure Güneş 7 yıldır bizimle birlikte ve  dişhekimi yardımcısı olarak eğitim almıştır.

EMMA AKDAĞ

RESEPSİYONİST

1976 yılında ingiltere'de doğmuştur.6 yıldır tıp sektöründe çalışmaktadır. Resepsiyon , Müşteri İlişkileri inglizce tercüman olarak Türkiye'de görev yapmaktadır. 2016 yılında Özel Perfect Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimzde çalışmaktadır.

EMRECAN ARGAÇCI

TEKNİK SERVİS

Emrecan Argacci, 1994 yılında Söke'de doğdu. 2015 yılında Hitit Üniversitesi Elektronik ve Otomasyon Fakültesi'nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra Özel Perfect Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde çalışmaya devam etmektedir.

Please reload